!!! SLUŽBY DOČASNÉ POZASTAVENY !!!

Přijedu do pohodlí Vašeho domova a najdeme řešení, jak Vás opět postavit na nohy.

Nabízím své služby fyzioterapeuta všem, kteří se potřebují po úraze, operaci či náhlém onemocnění, co nejdříve a nejkvalitněji navrátit do běžného denního života. Ať už jste po zlomenině horní či dolní končetiny, trápí Vás syndrom bolestivého ramene nebo jste po výměně kyčelního či kolenního kloubu a čekáte na lázně. Prodělali jste cévní mozkovou příhodu nebo Vás jen trápí bolavá záda.

Chcete cvičit v soukromí a pohodlí Vašeho domova?

Jste po nemoci upoutáni na lůžko?

Nechcete čekat na dlouhé objednací lhůty v ambulancích?

Je pro vás obtížné dostat se k fyzioterapeutovi?

UPEVNĚTE ZDRAVÍ

MASÁŽE

Masáž je procedura, která upevňuje tělesné a duševní zdraví, posiluje organismus ke zvýšení výkonnosti nebo k osvěžení po fyzické i psychické námaze. Masáž může mít na člověka buď stimulující, nebo sedativní účinky. To znamená, že ho může povzbudit, celkově aktivovat a připravit ho tak na chystaný výkon, nebo může dojít k relaxaci, uvolnění psychického napětí, odstranění napětí příliš stažených svalů, zmírnění a odstranění bolestí a nespavosti.
Ceny

Celková masáž – 60 minut: 500 Kč
Částečná masáž – 30 minut: 250 Kč

Služby nejsou hrazeny pojišťovnou

relaxation-3065579_1920

„TEJPOVÁNÍ“

KINEZIOTAPING

Kineziotaping neboli tejpování pochází od slova kineze – pohybovat, kterou vyvinul v 70. letech minulého století japonský lékař a chiropraktik Kenzo Kase. Kineziotaping ve světě i u nás zažívá bouřlivý nárůst ve všech oblastech sportu, regenerace i rehabilitace. Pomocí kineziotapingu se dociluje funkčnosti svalů, šlach či kloubů, které jsou v daný moment postiženy, protože nalepování pružných pásek umožňuje trvalý průtok krve i lymfy, čímž se aktivující ozdravné procesy. Zároveň dochází k dráždění receptorů, umístěných na pokožce, které přinášejí po aplikování tejpu, téměř okamžitou úlevu (mozek zajistí odeslání potřebné „chemie“, která bolest uvolní a zajistí nástup ozdravného procesu).
Ceny

Aplikace tejpu: 100 Kč / hod
Cena pásky / tejpu (materiál): 1 Kč / 1 cm

Služby nejsou hrazeny pojišťovnou

stock-photo-muscular-man-with-kinesiotaping-on-the-shoulder-isolated-on-white-background-421760977

VŠESTRANNÉ

KONDIČNÍ CVIČENÍ

Kondiční cvičení slouží nejen ke zlepšení fyzické kondice, prokrvení a posílení svalových skupin, zlepšení vitální kapacity plic, ale také pro zvýšení výkonnosti organismu a zlepšení vaší celkové psychické pohody. Kondiční cvičení je univerzální způsob posílení celkové vitality metodami kombinujícími rehabilitační a posilovací techniky.
people-2568410_1920

REGENERACE

FYZIOTERAPIE

Fyzioterapie je souhrn léčebných opatření využívající různých metod ke znovuobnovení pohyblivosti a svalové síly.

Používám různé metody: míčkování, měkké techniky, mobilizační techniky

Ceny

Jednorázová terapie: 450 Kč / hod
Pravidelná terapie: 400 Kč / hod

Služby nejsou hrazeny pojišťovnou

treatment-1327811_1920